Martelli Makaron spaghetti 500g

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

15,90 zł

Pokochaj spaghetti jeszcze bardziej!

Nasze makarony podkręcą twoje sosy dzięki wybornemu smakowi pszenicy i doskonałej porowatości i jędrności. Gotuj je z sosem Amatriciana, sosem bolońskim lub nawet solo, a skosztujesz doskonałego dania.

Więcej informacji

Makaron Martelli tworzony jest w rodzinnej firmie we Włoszech,której priorytetem jest dostarczenie konsumentom produktu najwyższej klasy. Każda porcja jest ręcznie pakowana,a sam makaron suszony w specjalnych halach w temperaturze 36 stopni. Odpowiednich warunków doglądają tam nie maszyny lecz doświadczeni pasją i latami pracy ludzie,którzy dbają,aby makaron był idealny. Cały proces produkcyjny odbywa się powoli i w niskich temperaturach. To odróżnia makaron Martelli od innych dobrze znanych marek. Martelli stawia na jakość i smak jaki można wydobyć jedynie dzięki cierpliwości podczas produkcji. To wszystko sprawia,że makaron który otrzymujesz jest sprężysty i wspaniale współgra z wszelakimi sosami. 

Skład:Semolina z pszenicy durum,woda       

"Produkcja, która dba o doskonałość, stawia jakość ponad ilości. Martelli jest niszową firmą, która unika mas, aby zwracać się do koneserów. Nie ma sensu szukać nas w dużych sieciach supermarketów, nie znajdziesz nas tam. Makarony Martelli znajdziesz tylko tam, gdzie dobre jedzenie jest w domu: w najbardziej wymagających sklepach, w przepysznych delikatesach, we Włoszech i na całym świecie. Dobrze umiejscowiona na długich półkach, Pasta Martelli z dumą usatysfakcjonuje swoich wielbicieli oraz najlepsze produkty z naszego pięknego półwyspu."

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: