Provitus Pesto kurkowe 160g

6,20 zł

Pesto kurkowe - interesująca modyfikacja pesto sycylijskiego z istotnym udziałem „leśnego złota”, czyli grzybków kurek. Ich smak i aromat z łatwością przebija się przez kompozycję składników typowych dla czerwonego pesto i stanowi autorską propozycję kulinarną firmy Provitus

- +

W jednym koszyku możesz zamówić:6 sztuk produktu.

Więcej informacji

Składniki

Olej słonecznikowy, woda, kurki 15%, koncentrat pomidorowy, suszone pomidory, ziarno słonecznika, ser Gouda, sól, cebula, marchew, czosnek, orzechy arachidowe, ocet spirytusowy, bazylia, ser Pecorino Romano ChNP, syrop glukozowy, chili, orzechy Pini, pieprz czarny, kwas cytrynowy-regulator kwasowości.

Provitus jest rodzinnym, polskim i tradycyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży przetwórstwa owoców, warzyw i grzybów.

Od 1988 r z sukcesem firma sprzedaje swoje produkty na rynku wewnętrznym i eksportuje do krajów europejskich a także do USA, Kanady, Izraela i Argentyny.

Provitus jest marką rozpoznawalną dzięki wysokiej jakości produktów zarówno w zakresie estetyki opakowań jak i ich walorów smakowych. Przetwory marki Provitus można znaleźć na półkach wiodących sieci handlowych t.j. Carrefour, Auchan, Real, Tesco, Kaufland, Polomarket, Alma, Bomi, Piotr i Paweł i innych.

Podobne